UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Pana który krytykuje kobiety za kierownicą: Kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn i tyle. KOBIETY GÓRĄ!
Do Pana który krytykuje kobiety za kierownicą: Kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn i tyle. KOBIETY GÓRĄ!