UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszyscy szukaja winnego ale zauwazcie jak ta kobieta musiala szybko jechac ze rozwaliła cały zderzak szybę i wgnieciony dach takie uszkodzenia nie robia sie prz predkości w granicach 50 km brak wyszkolenia kierowcy tym bardziej ze to była kobieta jężdze kupe lat i obserwuje jazde kobiet kierowcow żygac sie chce ile stwazaja niebezpieczeństw wymuszenia pierszenstwa to jest nagminne w je zdzie kobiet maja takie braki wyszkolenia że stwazają powazne niebezpieczeństwo na drodze dlatego tez widząc kobietę za kierownica zawsze mam podwójna czujnośc mało tego jadac ulica jedzie prze demną samochód jezelicoś tam jedzie lub wykonuje manewry niezgodne z ruchem drogowym wiadomo że to kobieta


Anuluj