UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do pani ktora tak krzyczy kobiety góra że kobiety sa lepszymi kierowcami bzdura totalna wiekszość wypadków w statystykach to kobiety własnie kobiete żona lekarza zabiła mego ojca na pasach na przejsciy i zato dostała 100zl mandatu bo była żona lekarza a skasowała juz 3 osoby kobieta jak mowi przysłowie to tylko do garów bez obrazy i może jeżdzić ale wozkiem dziecinnym 10 metrów hamowania to nie było 40 na godz jezdza bez wyobrażni