UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do pani ktora tak krzyczy kobiety góra że kobiety sa lepszymi kierowcami bzdura totalna wiekszość wypadków w statystykach to kobiety własnie kobiete żona lekarza zabiła mego ojca na pasach na przejsciy i zato dostała 100zl mandatu bo była żona lekarza a skasowała juz 3 osoby kobieta jak mowi przysłowie to tylko do garów bez obrazy i może jeżdzić ale wozkiem dziecinnym 10 metrów hamowania to nie było 40 na godz jezdza bez wyobrażni