UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziury wszedzie takie ze mala glowa:PP dlatego takie sa sytuacje. .. mieszkam zaraz obok i tam tez przydaly by sie jakies latarnie:)) (kolejny powod wypadku) nowy prezydent nie ma zamiaru nic zrobic z tym wszystkim. .. . J anie pamietam zeby za czasow "sloniny" takie dziury byly jak jescze niedawno na krolewieckiej. .. czy gdzie kolwiek tragedia. .cos robilo sie dla tego elblaga a teraz. .. narazie zauwazylem ze Nowaczyk kupil nowy samochod hahaha xD

najs ..