159
09.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do „ Nic tu nie ma i nie będzie” . Masz racje jestem wielbłądem. A stowarzyszenie Elbląg Europa to mafia. To przez to stowarzyszenie budżet miasta jest taki słaby - wyciągnęło całą kasę. A najgorsze jest to ze nawet kryzys światowy to robota tych złych ludzi. A tak poważnie. Z wszystkich imprez organizowanych przez grupę Truso, impreza w 120 tysięcznym Elblągu miała najmniejszy budżet 14.500.W 19 tysiecznym Braniewie i Brusach (4 517 mieszkańców) pl. wikipedia. org, budżet BYŁ PRAWIE DWUKROTNIE WIĘKSZY. A z tego co wiem 1 dniowa impreza V Elbląskie Święto Chleba miała budżet około 30 tysięcy www. portel. pl Ja do imprezy w Elblągu poza własną pracą dołożyłem około 500 zł.
WojŁawrynowicz (2010.12.09)

info

0  
  0
Do „Nic tu nie ma i nie będzie”. Masz racje jestem wielbłądem. A stowarzyszenie Elbląg Europa to mafia. To przez to stowarzyszenie budżet miasta jest taki słaby - wyciągnęło całą kasę. A najgorsze jest to ze nawet kryzys światowy to robota tych złych ludzi. A tak poważnie. Z wszystkich imprez organizowanych przez grupę Truso , impreza w 120 tysięcznym Elblągu miała najmniejszy budżet 14.500. W 19 tysiecznym Braniewie i Brusach (4 517 mieszkańców) http://pl.wikipedia.org/wiki/Brusy, budżet BYŁ PRAWIE DWUKROTNIE WIĘKSZY. A z tego co wiem 1 dniowa impreza V Elbląskie Święto Chleba miała budżet około 30 tysięcy http://www.portel.pl/artykul.php3?i=45434.Ja do imprezy w Elblągu poza własną pracą dołożyłem około 500 zł.
WojŁawrynowicz (2010.12.09)

info

0  
  0
WojŁawrynowicz: spokojnie nie rozliczam cie; ) RObta co chceta mi to obojetne; ) kazdy orze jak może :)
(2010.12.09)

info

0  
  0
@wczerwonym co do absolutorium masz racje tylko teoretycznie. Wierzysz, że radni nie udziela prezydentowi absolutorium?
WojŁawrynowicz (2010.12.09)

info

0  
  0
h20 - napisałem końcówkę taką ponieważ wiem z doświadczenia że jak człowiek napisze czy powie coś mądrego to ograniczeni poglądowo ludzie i tak będą dalej zasypywać drugą osobę swoimi tekstami bez krzty myślenia, więc chyba pod wpływem emocji zamieściłem taki mały apel. .. Generalnie ja nie mam nic przeciw wybieraniu czegokolwiek, kogokolwiek itd, ale wkurza mnie nieziemsko głoszenie tekstów że ktoś lepszy bo zagłosował, a ktoś gorszy bo nie głosował. No bo przecież ja zagłosowałam wczoraj z sąsiadką Halinką na tego co ona tam ten no. .. co jej tam ten no odpowiada, kandydat czy jakoś tak. .. a Halinkę to u nas przecie pół wioski jak i nie więcej lubi! Ludzie są na tyle ograniczeni że gdyby taki argument był dla nich ważny emocjonalnie, wygłaszaliby go tylko po to aby dowieść swoich racji. Całkiem to bezsensowne, całkiem zacofane ludzkie myślenie. .. Chyba próbuję naprawiać świat i ludzi, lecz tego nikomu się nie udało i nikomu się nie uda. .. Chyba mądrzejszym będzie pójść teraz spać bo już późna godzina. ..
tojatylkojainiktwiecej (2010.12.09)

info

0  
  0
a ja powiem tylko tyle, nie liczce na zmiany zapanuje nowy układ i tylko gracze sie nie zmienią tylko dojdą nowi. i nic nie zmienicie. jesteś my tylko owcami do strzyżenia i to wszystko. zasada jest jedna nie rozliczaj polityka u świecznika bo on ma węcej narzędzi zemsty. co z tego że płace chorendalne podatki i co mam mieć lepiej ? lepiej sie nie wychylać. cała ordynacja wyborcza to groteska. głosujesz na nazwisko i co-wchodzi głąb z 1 miejsca na liście. .. .. oczywiście pomijając rodzine skarbnika miasta. i tych co nazbierali głosów na siebie a potem pokazali głosującym na nich wała. no cóż demokracja w tym wydaniu ordynacji wyborczej to farsa ale nikomu na zmianie nie zależy bo już dawno niektóre nazwiska zniknełyby z naszej świadomości. powiem tak, jesteśmy tak zastraszeni troska o egzystencje własnej rodziny że nie mamy czasu na zajęcie sie naszym krajem -jesto skutek tych cwaniaków. pewnie że można coś zmienić. .. .. może sam sie zdecyduje na kandytature. już nie moge patrzeć na ta farse. przepraszam może mnie poniosło?ale gratyluje wszystkim którzy mają lub mieli nadzieja. sobie nie bo miałem pewność. pozdrawiam i obym sie mylił czego życze sobie i państwu.
taki nikt (2010.12.09)

info

0  
  0
Kolego z polski. Zbyt łatwo zniechęcają Cię internetowe niepowodzenia. Niezbyt lubisz ludzi którzy myślą inaczej. No cóż każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji. Ale Twoja ocena wydaje się zbyt prosta. To co się dzieje z długiem publicznym to bomba z opóznionym zapłonem. Winę za ten stan rzeczy ponoszą wszystkie dotychczas rządzące formacje, wraz z Twym ukochanym SLD. Nikt i nigdy nie odważył się aby powiedzieć społeczeństwu jaką kurację odchudzającą musi przejść aby zachować ład gospodarczy i finansowy. Ta sama sytuacja miała miejsce w Elblągu gdzie władze dotychczasowej samorządności lokalnej utrzymywały społeczeństwo w poczuciu beztroski i powszechnej szczęśliwości, a właściwie niewiedzy. Nigdy nikt nie próbował nawet powiedzieć jak naprawdę wyglądają finanse miasta. Ciągłe pasmo sukcesów jak w dekadzie lat siedemdziesiatych. Jak się wyśpisz to zapraszam do dyskusji byle była pozytywna i nie zawierała akcentów politycznych to wtedy będzie miała sens.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Do'' takiego nikt". Po przeczytaniu tej wypowiedzi proszę cie kolego/ko nie startuj. Zadałbyś mi cios śmiertelny. Tej stylistyki nikt nie wytrzyma nawet najgorsza rada. .
piruet (2010.12.09)

info

0  
  0
do piruet wiedziałem ze znajdze sie ktoś kto przyczepi sie i prosze wylazł jeden stylista. .. .. treść bez znaczenia? poczytaj sobie swojch ulubionych pismaków bo raczej nie masz pojęcia o co tu chodzi. .. .. pamiętaj ze jutro musisz wstac do szkoły albo co gorsza do tyrki do jakiegos wyzyskiwacza. pozdrawiam i daj sobie spokój z takim. .. .. sam nie wiem
taki nikt (2010.12.09)

info

0  
  0
jak się niszczy gospodarkę własnego kraju i miasta ze względów ideologicznych co miało miejsce w ostatnim 20-leciu - to jest się 100% idiotą
AKSJOMAT (2010.12.09)

info

0  
  0