UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

h20 - napisałem końcówkę taką ponieważ wiem z doświadczenia że jak człowiek napisze czy powie coś mądrego to ograniczeni poglądowo ludzie i tak będą dalej zasypywać drugą osobę swoimi tekstami bez krzty myślenia, więc chyba pod wpływem emocji zamieściłem taki mały apel. .. Generalnie ja nie mam nic przeciw wybieraniu czegokolwiek, kogokolwiek itd, ale wkurza mnie nieziemsko głoszenie tekstów że ktoś lepszy bo zagłosował, a ktoś gorszy bo nie głosował. No bo przecież ja zagłosowałam wczoraj z sąsiadką Halinką na tego co ona tam ten no. .. co jej tam ten no odpowiada, kandydat czy jakoś tak. .. a Halinkę to u nas przecie pół wioski jak i nie więcej lubi! Ludzie są na tyle ograniczeni że gdyby taki argument był dla nich ważny emocjonalnie, wygłaszaliby go tylko po to aby dowieść swoich racji. Całkiem to bezsensowne, całkiem zacofane ludzkie myślenie. .. Chyba próbuję naprawiać świat i ludzi, lecz tego nikomu się nie udało i nikomu się nie uda. .. Chyba mądrzejszym będzie pójść teraz spać bo już późna godzina. ..

tojatylkojainiktwiecej