UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do „ Nic tu nie ma i nie będzie” . Masz racje jestem wielbłądem. A stowarzyszenie Elbląg Europa to mafia. To przez to stowarzyszenie budżet miasta jest taki słaby - wyciągnęło całą kasę. A najgorsze jest to ze nawet kryzys światowy to robota tych złych ludzi. A tak poważnie. Z wszystkich imprez organizowanych przez grupę Truso, impreza w 120 tysięcznym Elblągu miała najmniejszy budżet 14.500.W 19 tysiecznym Braniewie i Brusach (4 517 mieszkańców) pl. wikipedia. org, budżet BYŁ PRAWIE DWUKROTNIE WIĘKSZY. A z tego co wiem 1 dniowa impreza V Elbląskie Święto Chleba miała budżet około 30 tysięcy www. portel. pl Ja do imprezy w Elblągu poza własną pracą dołożyłem około 500 zł.
WojŁawrynowicz