UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wczerwonym co do absolutorium masz racje tylko teoretycznie. Wierzysz, że radni nie udziela prezydentowi absolutorium?

WojŁawrynowicz

Anuluj