UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja powiem tylko tyle, nie liczce na zmiany zapanuje nowy układ i tylko gracze sie nie zmienią tylko dojdą nowi. i nic nie zmienicie. jesteś my tylko owcami do strzyżenia i to wszystko. zasada jest jedna nie rozliczaj polityka u świecznika bo on ma węcej narzędzi zemsty. co z tego że płace chorendalne podatki i co mam mieć lepiej ? lepiej sie nie wychylać. cała ordynacja wyborcza to groteska. głosujesz na nazwisko i co-wchodzi głąb z 1 miejsca na liście. .. .. oczywiście pomijając rodzine skarbnika miasta. i tych co nazbierali głosów na siebie a potem pokazali głosującym na nich wała. no cóż demokracja w tym wydaniu ordynacji wyborczej to farsa ale nikomu na zmianie nie zależy bo już dawno niektóre nazwiska zniknełyby z naszej świadomości. powiem tak, jesteśmy tak zastraszeni troska o egzystencje własnej rodziny że nie mamy czasu na zajęcie sie naszym krajem -jesto skutek tych cwaniaków. pewnie że można coś zmienić. .. .. może sam sie zdecyduje na kandytature. już nie moge patrzeć na ta farse. przepraszam może mnie poniosło?ale gratyluje wszystkim którzy mają lub mieli nadzieja. sobie nie bo miałem pewność. pozdrawiam i obym sie mylił czego życze sobie i państwu.

taki nikt

Anuluj