UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do „Nic tu nie ma i nie będzie”. Masz racje jestem wielbłądem. A stowarzyszenie Elbląg Europa to mafia. To przez to stowarzyszenie budżet miasta jest taki słaby - wyciągnęło całą kasę. A najgorsze jest to ze nawet kryzys światowy to robota tych złych ludzi. A tak poważnie. Z wszystkich imprez organizowanych przez grupę Truso , impreza w 120 tysięcznym Elblągu miała najmniejszy budżet 14.500. W 19 tysiecznym Braniewie i Brusach (4 517 mieszkańców) http://pl.wikipedia.org/wiki/Brusy, budżet BYŁ PRAWIE DWUKROTNIE WIĘKSZY. A z tego co wiem 1 dniowa impreza V Elbląskie Święto Chleba miała budżet około 30 tysięcy http://www.portel.pl/artykul.php3?i=45434.Ja do imprezy w Elblągu poza własną pracą dołożyłem około 500 zł.

WojŁawrynowicz

Anuluj