UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolego z polski. Zbyt łatwo zniechęcają Cię internetowe niepowodzenia. Niezbyt lubisz ludzi którzy myślą inaczej. No cóż każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji. Ale Twoja ocena wydaje się zbyt prosta. To co się dzieje z długiem publicznym to bomba z opóznionym zapłonem. Winę za ten stan rzeczy ponoszą wszystkie dotychczas rządzące formacje, wraz z Twym ukochanym SLD. Nikt i nigdy nie odważył się aby powiedzieć społeczeństwu jaką kurację odchudzającą musi przejść aby zachować ład gospodarczy i finansowy. Ta sama sytuacja miała miejsce w Elblągu gdzie władze dotychczasowej samorządności lokalnej utrzymywały społeczeństwo w poczuciu beztroski i powszechnej szczęśliwości, a właściwie niewiedzy. Nigdy nikt nie próbował nawet powiedzieć jak naprawdę wyglądają finanse miasta. Ciągłe pasmo sukcesów jak w dekadzie lat siedemdziesiatych. Jak się wyśpisz to zapraszam do dyskusji byle była pozytywna i nie zawierała akcentów politycznych to wtedy będzie miała sens.