UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
aleks1982- powtórze raz jeszcze, jest oznakowanie "rondo + ustąp pierwszeństwa", jeżdżę tamtędy prawie codziennie więc wiem. Korona z głowy mi nie spada, puszczam tramwaj, pomimo tego że to on powinien puścić mnie, kiedy już jestem na rondzie.
bleee