UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

aleks1982- powtórze raz jeszcze, jest oznakowanie "rondo + ustąp pierwszeństwa", jeżdżę tamtędy prawie codziennie więc wiem. Korona z głowy mi nie spada, puszczam tramwaj, pomimo tego że to on powinien puścić mnie, kiedy już jestem na rondzie.

bleee

Anuluj