UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie będę już zbaczać z tematu i rozwodzić się nad rondem obok. Powiem tylko, że w miejscu wypadku oznakowanie jest dobre i kobieta ewidentnie popełniła błąd. Może widziała tramwaj i wiedziała, że powinna go puścić, a nie wyhamowała na oblodzonej ulicy? To wie ona i ewentualnie świadkowie.
bleee