UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

odbiegając trochę od tematu. .tramwaje też powinny być za prędkość łapane na fotoradar :( - mówię tu jako kierowca i pasażer :). .. .a co do nocnych czerwonych świateł to potwierdzam, że to głupota :( stój człowieku o 23 na światłach kiedy nic nie jedzie a w twarz Ci mroźny zimowy wiatr ze śniegiem dmucha :( tu akurat wspominam światła przydworcowe :(

ckgd2

Anuluj