UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo dla architekta a tym bardziej dla obecnego urzędu miejskiego. Kolizja w tym miejscu blokuje całkowicie ruch tramwajowy w Elblągu. Geniusz to musiał wymyślać a inne urzędasy koledzy bez szkoły go poparli. Liczyłem, że na nowym rondzie będzie pierwszy wypadek, ale źle obstawiałem. Tak samo genialne światła na skrzyżowaniu Grobli św. Jerzego i Traugutta - zawsze czerwone i co to za głupota, że przez całą dobę chodzą, idiotyczne w nocy. Na dąbka, ogólnej, hetmańskiej wyłączane a tu chodzą. Nie mówiąc już o tragicznym wyprofilowaniu pasów (np. na wysokości szkoły muzycznej uskok). Przebudowa tylko utrudniła płynność ruchu na tej ulicy a to ledwo miesiąc od jej otwarcia :/ Do tego jeszcze tramwaj na skrzyżowanie koło fenixu dojdzie to już w ogóle poroniony pomysł - nie można go puścić Łączności, Trybunalska i koło Azalii wlot na 12lutego, aby omijał ostatnie duże skrzyżowanie w Elblągu po którym w miarę normalnie da się jeździć?

kierowcaABCE