UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

odbiegając trochę od tematu. .tramwaje też powinny być za prędkość łapane na fotoradar :( - mówię tu jako kierowca i pasażer :). .. .a co do nocnych czerwonych świateł to potwierdzam, że to głupota :( stój człowieku o 23 na światłach kiedy nic nie jedzie a w twarz Ci mroźny zimowy wiatr ze śniegiem dmucha :( tu akurat wspominam światła przydworcowe :(

ckgd2