UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
odbiegając trochę od tematu. .tramwaje też powinny być za prędkość łapane na fotoradar :( - mówię tu jako kierowca i pasażer :). .. .a co do nocnych czerwonych świateł to potwierdzam, że to głupota :( stój człowieku o 23 na światłach kiedy nic nie jedzie a w twarz Ci mroźny zimowy wiatr ze śniegiem dmucha :( tu akurat wspominam światła przydworcowe :(
ckgd2