53
16.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
MULLED WINE nie pisza sami komentow. sprawdzicie IP hehe oni sa najlepsi wiem co mowie bo taka jest prawda. ZOsia z 45 B
(2010.08.20)

info

0  
  0
A co sądzicie o występie zespołu Asteria? Moim zdaniem najlepiej ich było słychać ze wszystkich kapel no i dali też całkiem niezłe show. Dlaczego nie ma o nich nic w komentarzach??
Kan (2010.08.20)

info

0  
  0
kocham lojalnego tonego
malwina szczerbakowska (2010.08.20)

info

0  
  0
Własnie a gdzie te zespoły i reszta? A gdzie są zeszłoroczne zespoły? Az taka rotacja jest? Largo, aMMetania, Immense Decay, Genocide, Lojalny Tony, Spotless Mind, Moon Sugar, Mechaniczna Pomarańcza itp? Przeciez one sa na takim samym poziomie sukcesji co reszta. Dopiero zaczynaja istnieć a juz przepadły? w to nalezy inwestować a nie w to co w powijakach. Zupełnie bez sensu ograniczać wiekowo występ ale zrozumiem, dotacja uwzglednia tylko do 25 tak samo jak staż hehe paragrafy :))
(2010.08.21)

info

0  
  0
niestety w Elblągu kapele rozpadają się równie szybko jak powstają.
mu (2010.08.21)

info

0  
  0
potwierdzam, że aMMEtania ma się dobrzę, dwa tygodnie temu grali koncert w polskim radio PiK w Bydgoszczy, wiem, że w Elblągu też będą grali na przełomie październik-listopad. Pozdrawiam band Tomek S.
tomasz s. (2010.08.21)

info

0  
  0
A czy to, ze jakis zespol nie zagral na miejscowym przeglądzie, swiadczy od razu o tym, ze nie istnieje? Moze wymienione przez ciebie kapele maja po prostu większe ambicje niz granie dla niedzielnych słuchaczy, takich jak ty, na elblag rocks europa.
(2010.08.22)

info

0  
  0
mysle ze przedmowca ma racje. Tym bardziej, ze impreza zostala zaprezentowana w ten sposob : ej dzieciaki ktore cos tam brzdakacie, wyjdzcie z garazu zaprezentujcie to co "umiecie", a pozniej was wyslemy na super warsztaty muzyczne. .. .jak dla mnie bieda i wsumie wiekszosci"starszych" kapel sie nie dziwie, ze nei braly udzialu w tym czyms
(2010.08.22)

info

0  
  0
Do Tomasza S. o ametani nic nie pisz bo mieli miec ponoc jakas trase reklamujaca singla i niech nie gadja w prozno bo znowu im nie nie wyjdzie. marzyc kazdy moze, bajkopisarze
(2010.08.24)

info

0  
  0
mysle, ze jestes zazdrosnym nadetym bufonem moj drogi przedmowco, no, ale coz. .. widze sledzisz ich histore tak dokladnie. Z tego co sie dowiedzialem zespol w zime zostal "zalany" na sali prob pod koniec lutego i zaczelo sie ratowanie sprzetu, miedzy innymi dlatego nie zagrali w tamtym terminie w radio PiK. Traske mieli w planach, ale jak wyzej napisalem zrzadzenie losu. .. , nie chce ich tu tlumaczyc, ale sprostowac, gdyz fajnie miec taki band w elblagu, tymbardziej, ze widze jak ich brzmienia sie rozwijaja.
tomasz s. (2010.08.24)

info

0  
  0