UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

potwierdzam, że aMMEtania ma się dobrzę, dwa tygodnie temu grali koncert w polskim radio PiK w Bydgoszczy, wiem, że w Elblągu też będą grali na przełomie październik-listopad. Pozdrawiam band Tomek S.

tomasz s.

Anuluj