UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

potwierdzam, że aMMEtania ma się dobrzę, dwa tygodnie temu grali koncert w polskim radio PiK w Bydgoszczy, wiem, że w Elblągu też będą grali na przełomie październik-listopad. Pozdrawiam band Tomek S.

tomasz s.