UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mysle, ze jestes zazdrosnym nadetym bufonem moj drogi przedmowco, no, ale coz. .. widze sledzisz ich histore tak dokladnie. Z tego co sie dowiedzialem zespol w zime zostal "zalany" na sali prob pod koniec lutego i zaczelo sie ratowanie sprzetu, miedzy innymi dlatego nie zagrali w tamtym terminie w radio PiK. Traske mieli w planach, ale jak wyzej napisalem zrzadzenie losu. .. , nie chce ich tu tlumaczyc, ale sprostowac, gdyz fajnie miec taki band w elblagu, tymbardziej, ze widze jak ich brzmienia sie rozwijaja.
tomasz s.