UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co sądzicie o występie zespołu Asteria? Moim zdaniem najlepiej ich było słychać ze wszystkich kapel no i dali też całkiem niezłe show. Dlaczego nie ma o nich nic w komentarzach??
Kan
A co sądzicie o występie zespołu Asteria? Moim zdaniem najlepiej ich było słychać ze wszystkich kapel no i dali też całkiem niezłe show. Dlaczego nie ma o nich nic w komentarzach??
Kan