UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co sądzicie o występie zespołu Asteria? Moim zdaniem najlepiej ich było słychać ze wszystkich kapel no i dali też całkiem niezłe show. Dlaczego nie ma o nich nic w komentarzach??

Kan

Anuluj