UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Tomasza S. o ametani nic nie pisz bo mieli miec ponoc jakas trase reklamujaca singla i niech nie gadja w prozno bo znowu im nie nie wyjdzie. marzyc kazdy moze, bajkopisarze


Anuluj