UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mysle ze przedmowca ma racje. Tym bardziej, ze impreza zostala zaprezentowana w ten sposob : ej dzieciaki ktore cos tam brzdakacie, wyjdzcie z garazu zaprezentujcie to co "umiecie", a pozniej was wyslemy na super warsztaty muzyczne. .. .jak dla mnie bieda i wsumie wiekszosci"starszych" kapel sie nie dziwie, ze nei braly udzialu w tym czyms