A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie wiem nie ogarniam; x P
do konkursu mogl sie zglosic kazdy. .. .jezeli jakies zespoly sie nie zglosily, albo - uwzaja ze jeszcze za wczesnie; albo - maja robuchane ego i sa po prostu "zbyt dobre" by grac dla byle kogo, a juz na pewno nie dla jakichs elblaskich wsiokow; albo - nie interesuja sie swoim rozwojem, na poczatku "kariery" warto grac zawsze i wszedzie, a przynajmniej probowac. darujcie sobie wiec te prostackie kometarze o niskich lotach festiwalu. choby odbywal sie w oborze i chocby mial miec 10 widzow, to i tak WARTO grac. dkad w tych naszych grajkach tyle pychy? a moze sie myle, moze to nie grajkowie pisza kometarze, tylko jakies gluptaki?
heh głuptaków w Elblągu Ci pod dostatkiem co widać po komentach np. w całym portelu :))