A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
mulled wine the best!!
oo. .pojawili sie znajomi winiaczow; ]
oj tam, oj tam :)
Mullew WINE - musi wygrac!
niestety za późno; < no ale oni i tak się wybiją w odróżnieniu do reszty konkursowych kapel.
wiadomo, slychac to po ich grze jednak czas pokaze bo wiadomo fortuna kolem sie toczy i nigdy nie wiadomo. Slyszalem ze maja wydac płyte w Radiu Rzeszów :)
podobno w przyszły piatek grają na garbary. Na pewno przyjde
przestańcie sobie sami pisać komentarze do swoich występów !!! :) to jest śmieszne :) Chyba w myśl propagandy nie ważne jak o tobie mówią, ważne że mówią. .. .. mentalne narzędzia. .. .haha
a co, chłopaki nie mogą mieć fanów? tylko od razu mówisz, że piszą sobie sami komentarze. .. po prostu ludzie, którzy byli na przeglądzie wyrażają swoje opinie. po to jest ten portal, człowieku.
ERE zeszlo na psy, widac w tym roku same brudaskie kapele graly. .. .no ale czego sie podziewac po komentach przeciez to takie typowe dla grunge 14-15 lat kasia i balbinka :PP