A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
już nie długo zniknie ten plac przy Piłsudskiego, no i w Elblągu spadnie popyt na szpachel, nie trzeba być blacharzem by ocenić stan większości aut czyt. (wraków)które podpicowali, ten peugeot też tam trafi odpicowany jeżdżony przez kobietę tylko i wyłącznie do kościoła, z dużą kartką na szybie -nie bity!!
Te hieny nazywane POLICJĄ nic nie robily. Tylko pisać mandaty umieją
o bardzo przepraszam za mój komentarz, jeszcze stać z suszarką potrafią. Naprawdę przepraszam że zapomniałem dopisać cennej umiejętności NASZEJ SIEROTNEJ PSEUDO POLICJI
pięciu policjantów nie da rady opanować wszystkiego, bo więcej ich nie było. .moim zdaniem dawali z siebie wszystko, pokierowali mnie jak i innych kierowców którędy najszybciej objechać "korek", poza tym byli bardzo mili i sympatyczni. pozdrowienia dla panów policjantów; )
o widze ze milicjant sie odezwal ha ha ha milicja w elblagu jest do d. ..
Tylko dlaczego policja nie kontrolowała tego zakorkowanego miasta wczoraj. Bo warszawskie rejestracje, ten korek wyprzedzaly po chodnikach, prawie jadąc po ludziach !
może to się wydawać wyjątkowo ironiczne, ale wypadek gdzie nie ma ofiar śmiertelnych w osoby poszkodowane dojdą do pełni zdrowia, może stać się świetnym zarobkiem.
sam miałem podobny przypadek i dostałem 30 tyś zł mimo że nie byłem ubezpieczony, mogę powiedzieć jak to zrobić ale wtedy najlepiej na maila z proszę pisać, z chęcią pomogę zabrać trochę pieniędzy złodziejskim korporacjom ubezpieczeniowym. rbafia@op. pl
Ale Wy jesteście ludzie dziwni. Piszecie głupoty o tym placu na Piłsudskiego a tak na prawdę ani razu tam nie byliście, nie mówiąc już nic o zakupie. Ja kupiłem tam 3 auta (jedno 6 lat temu, jedno 2 lata temu, jedno w zeszłym roku), 2 dla siebie jedno dla znajomego, mój wuj też kupił tam samochód całkiem niedawno. Sprzedają tam nie tylko handlarze bo też normalni mieszkańcy Elbląga i przynajmniej ja ani mój znajomy nie miał jak na razie problemów z żadnym z zakupionych tam aut. A wręcz przeciwnie - jestem bardzo zadowolony bo przez 6 lat nic mi się w zakupionym tam aucie nie zepsuło. I zrobię Wam na złość i następne auto też tam kupię bo nie zamierzam przepłacać w komisach. Na samochodach się znam i potrafię ocenić czy jest po wypadku, w jakim stanie jest silnik, itd. A jeśli są gamonie, którzy nie mają zielonego pojęcia o mechanice, to niech zasilają portfele właścicieli komisów, którzy też odpicowują auto i sprzedają je za 2x więcej niż jest warte. Kropka.
Jak Pan z cysterny zasnol za kierownicą to może mu jeszcze k. .. wa poduszkę typu JAŚ policja powinna podarować ? Taki kierowca powinien mieć zabrane zawodowe prawo jazdy do końca życia bo nie jest w stanie wykonywać zawodu bez zagrożenia dla innych. Jak widać dla TIRów nawet dwa pasy ruchu to za mało. Chłopacy są przepracowani i niewyspani. Bo jak ma się wyspać w kabinie gdzie jest prawie 50 stopni celcjusza ? Najważniejsze, że nikt nie zginoł a korek w mieście był nieunikniony. Kto wiedział jechał przez Most Unii. A zamiejscowym Pan z cysterny zafundował zwiedzanie miasta - miło z jego strony
EGS - Elbląska Giełda Samochodowa, jako rowerzysta wskazuję idealne miejsce na przyszłą lokalizację - chluba naszej wioski czyli Modrzewina - ESR http://www.bikerelblag.hg.pl