UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak Pan z cysterny zasnol za kierownicą to może mu jeszcze k. .. wa poduszkę typu JAŚ policja powinna podarować ? Taki kierowca powinien mieć zabrane zawodowe prawo jazdy do końca życia bo nie jest w stanie wykonywać zawodu bez zagrożenia dla innych. Jak widać dla TIRów nawet dwa pasy ruchu to za mało. Chłopacy są przepracowani i niewyspani. Bo jak ma się wyspać w kabinie gdzie jest prawie 50 stopni celcjusza ? Najważniejsze, że nikt nie zginoł a korek w mieście był nieunikniony. Kto wiedział jechał przez Most Unii. A zamiejscowym Pan z cysterny zafundował zwiedzanie miasta - miło z jego strony

Gawel