34
11.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
samochód był oznakowany i przeczytajcie dobże
(2010.08.12)

info

0  
  0
Jezdże tą trasą codziennie kilka razy. Wiem że pracowali na poboczu od kilku dni. Byli bardzo dobrze oznaczeni i z daleka widoczni a znaki były bardzo duże i oswietlone slońcem wyrózniały sie na drodze. Mieli po prostu pech bo trafili na kierowce idiote który przysnoł bo pewnie za długo jechał
loklany obserwator (2010.08.13)

info

0  
  0
ten peugot był z serwisu pacany
(2010.08.13)

info

0  
  0
Podzielam opinie napisaną przez "lokalnego obserwatora". Ci co robili te studzinki to mieli profesjonalny sprzet- samochód i oznakowie z daleka widoczne. Znam sie bo sam robie w pokrewnej branży. Z tego co widziałem na miejscu to przygotowani byli profesjonalnie, stali właściwie, mieli duze znaki i nie powoowlai utrudnień na drodze bo stali na poboczu. Niestety jak nieodpowiedzialni debile w TIRACH jezdza po drogach nalezy liczyć sie z tym ze wypadki beda i żadne zabezpiecznia nie pomogą. Powroryt do zdrowia im życzę
elblik (2010.08.13)

info

0  
  0