UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale Wy jesteście ludzie dziwni. Piszecie głupoty o tym placu na Piłsudskiego a tak na prawdę ani razu tam nie byliście, nie mówiąc już nic o zakupie. Ja kupiłem tam 3 auta (jedno 6 lat temu, jedno 2 lata temu, jedno w zeszłym roku), 2 dla siebie jedno dla znajomego, mój wuj też kupił tam samochód całkiem niedawno. Sprzedają tam nie tylko handlarze bo też normalni mieszkańcy Elbląga i przynajmniej ja ani mój znajomy nie miał jak na razie problemów z żadnym z zakupionych tam aut. A wręcz przeciwnie - jestem bardzo zadowolony bo przez 6 lat nic mi się w zakupionym tam aucie nie zepsuło. I zrobię Wam na złość i następne auto też tam kupię bo nie zamierzam przepłacać w komisach. Na samochodach się znam i potrafię ocenić czy jest po wypadku, w jakim stanie jest silnik, itd. A jeśli są gamonie, którzy nie mają zielonego pojęcia o mechanice, to niech zasilają portfele właścicieli komisów, którzy też odpicowują auto i sprzedają je za 2x więcej niż jest warte. Kropka.

pentaxxx

Anuluj