UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pięciu policjantów nie da rady opanować wszystkiego, bo więcej ich nie było. .moim zdaniem dawali z siebie wszystko, pokierowali mnie jak i innych kierowców którędy najszybciej objechać "korek", poza tym byli bardzo mili i sympatyczni. pozdrowienia dla panów policjantów; )
```