UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko dlaczego policja nie kontrolowała tego zakorkowanego miasta wczoraj. Bo warszawskie rejestracje, ten korek wyprzedzaly po chodnikach, prawie jadąc po ludziach !
wrrrrrrrrrrrr
Tylko dlaczego policja nie kontrolowała tego zakorkowanego miasta wczoraj. Bo warszawskie rejestracje, ten korek wyprzedzaly po chodnikach, prawie jadąc po ludziach !
wrrrrrrrrrrrr