UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko dlaczego policja nie kontrolowała tego zakorkowanego miasta wczoraj. Bo warszawskie rejestracje, ten korek wyprzedzaly po chodnikach, prawie jadąc po ludziach !

wrrrrrrrrrrrr

Anuluj