UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
już nie długo zniknie ten plac przy Piłsudskiego, no i w Elblągu spadnie popyt na szpachel, nie trzeba być blacharzem by ocenić stan większości aut czyt. (wraków)które podpicowali, ten peugeot też tam trafi odpicowany jeżdżony przez kobietę tylko i wyłącznie do kościoła, z dużą kartką na szybie -nie bity!!