A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
Łęczycka tez jest zakorkowana. Juz lepiej jechac grunwaldzką do sadowej.
K I E R O W A Ł A?!?!?! SPYCHAŁA DO MIASTA, a tam już ich nie obchodziło, że miasto jest zakorkowane. Bloczki mandatowe wypisywać to oni umieją, ale coś więcej?
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
milicja jest w polsce od wyciagania pieniedzy od kierowcow a nie od pomagania ludziom
widac ze roboty byly prowadzone bez nalezytego zabezpieczenia i oznakowania. Ot i cala polska
Do gościa który pyta czy pojazdy były prawidłowo oznakowane: najpierw przeczytaj uważnie tekst a później dopiero pisz głupie komentarze. "[. .. ] stały zaparkowane na poboczu drogi i były prawidłowo oznakowane. [. .. ].
Polska to dziki kraj
To sprawdzian dla elbląskiej policji. jeden wypadek na obwodnicy i sparaliżowane połowa miasta. bo wystarczyło by po jednym funkcjonariuszu na krzyżówce by przebili się kierowcy napotkani utrudnieniem (wypadkiem) przez Elbląg. Skoro organizuje się objazd to po to by jakoś szło a nie sparaliżować mieszkańców miasta bo wypadek przecież jest na obwodnicy i kierowców z korka trzeba gdzieś upchnąć !!!! jak widać- nie poradzili sobie.
a gdzie sa przejazdy awaryjne na druga jezdnie, w tym tu akurat w strone warszawy, na odcinku pol kilometra robia jezdnie dwukierunkowa i jest po korkach w miescie