UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pięciu policjantów nie da rady opanować wszystkiego, bo więcej ich nie było. .moim zdaniem dawali z siebie wszystko, pokierowali mnie jak i innych kierowców którędy najszybciej objechać "korek", poza tym byli bardzo mili i sympatyczni. pozdrowienia dla panów policjantów; )

```

Anuluj