A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To już nie pierwszy taki wypadek na tym łuku, co roku ściągają samochody z tamtych drzew. Jadąc tamtędy można zobaczyć w ilu miejscach brakuje barierek zabezpieczających i na ilu drzewach jest pozdzierana kora.
Jak się za szybko jedzie to i barierki nie pomogą może wystarczy zwolnić ?
W górach nie takie drogi mają a jakos nie zamykają takich odcinków barierek nikt nie buduje bo niemal wszystkie drogi by ich wymagały. .. o czym my mówimy, za błędy i głupotę się płaci.
Tragedia to oczywiste ale nie ma co się dziwić negatywnym komentarzom. Przecież zbyt szybką jazdą samochodem można kogoś zabić nie tylko siebie. Takie sytuacje trzeba szkalować a nie stać i płakać. Jak narkoman zaćpa się na śmerć to powiedzą, że jest sobie sam winny a jak pirat drogowy spowoduję wypadek to biedactwo??
Tak, ten łuk, na tej drodze, w tym miejscu pomimo niedawnego jej remontu jest rzeczywiście źle wyprofilowany. Jeżdżę tam dosyć często i sam już odczułem złe wyprofilowanie tego łuku. Ludzie nie piszcie tylko, że nie miał kierowca wprawy, że jechał za szybko. Od tego są powołane odpowiednie służby i one ocenią i ustalą przyczynę. Na pewno w tym co piszecie jest trochę prawdy ale kierowca swoje już przeszedł. Dajcie mu trochę spokoju.
Prędkość pojazdu nie budzi wątpliwości przy tym całkowity brak wyobraźni i głupota.
A może właśnie biedactwo skąd wiesz że kierowca nie zasłabł za kierownicą a jechał z dozwoloną prędkością. Sam przeżyłem taki wypadek, zasłabnięcie przy dozwolonej pedkości 90km/h a po uderzeniu w drzewo z auta nie było co zbierać. Ludzie na portelu tak mieszali mnie z błotem i robili ze mnie takiego pirata że w głowie mi się to nie mieści. Tylko kierowca wie co się stało ale wszyscy i tak gadają jakby wszystkie rozumy pozjadali. szkoda mi was i waszej głupoty
.. .a jeszcze nie zmyło śladów z poprzedniego wypadku po drugiej stronie a tu kolejny. ..