A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak jest jak sie wiocha do samochodu dorwie szkoda ze nie zgineli. Bo wyjda ze szpitala i dalej beda zapier. .. ac
Do Kuba nl. Jakim cudem mogło się urwać koło razem z amortyzatorem i przekładnią kierowniczą? A silnik pewnie też na jakimś wyboju wyleciał. Zaperd. .. ali i to jest ta nieznana przyczyna wypadku.
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
Jak widzę wzniesienie (sam czubeczek) i wypadek to zadaję sobie pytanie czy Ktoś czasami nie wyprzedzał pod górkę na drugim pasie nie patrząc na to co może być zaraz za wierzchołkiem. Więc spokojnie proszę bo za klawiatury to sobie co najwyżej możemy poklepać bzdury.
Życzę powrotu do zdrowia ofiarom wypadku i siły Rodzinom na przetrwanie tej traumy.
Kuba nl - powiem tak. Jeżdżę tamtędy minimum 2 razy dziennie. Jeżeli się dostosuje prędkość to ten odcinek jest bezpieczny. Jedyne co mogło być to, że kierowca ratował się przed czymś. Może coć wyleciało z na przeciwka. Jednak patrząc po skutkach to 70 km/h tam na pewno nie było. 2 drzewa trafione, wyrwany zawias z kołem i silnik. .. .. Wczesniej przed tym miejscem jadąc z Łęcz jest długa prosta z górki i tam niektórzy potrafią się rozbujać.
Jechałem tamtędy wczoraj tuz po wypadku ( stałem w korku ) i przyznam, że nawet sucho było jadąc z górki, dpopiero ta niecka, co był wypadek była śliska. W/g kierowca przedobrzył. ..
Coby się tam nie stało i jaka by nie była przyczyna to i tak najważniejsze że wszyscy żyją. Wy naprawdę macie ludzkie życie za nic i liczą się tylko komentarze typu "ale urwał" albo "ale musiał zapier. " Nie rozumiem jak można mieszać tak ludzi z błotem po takiej tragedii nie tylko dla nich ale tez dla ich rodzin. Niestety wasz poziom intelektualny nie pozwala tego zrozumieć.
Niech dziękują Bogu, że koło się urwało i części były na jezdni, oraz że zatrzymali sie na drzewie. W tym miejscu robiło sie ciemno i gdyby nie powyższe to mogliby leżeć w wąwozie bez żadnego ratunku. Jadące osoby pewnie by nie zauważyły
Szkoda biednych drzew- całe odarte z kory :( Rzadko kto o tym mysli.
jut tyle bylo w tym miejscu niebezpiecznych wypadkow, ze moze czas postawic tam znaki informujące o szczegolnie niebezpiecznym punkcie lub bariery ochronne??
Kiedy bedzie mozna na szrocie czesci z niego kupic ?