UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To już nie pierwszy taki wypadek na tym łuku, co roku ściągają samochody z tamtych drzew. Jadąc tamtędy można zobaczyć w ilu miejscach brakuje barierek zabezpieczających i na ilu drzewach jest pozdzierana kora.