UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już nie pierwszy taki wypadek na tym łuku, co roku ściągają samochody z tamtych drzew. Jadąc tamtędy można zobaczyć w ilu miejscach brakuje barierek zabezpieczających i na ilu drzewach jest pozdzierana kora.


Anuluj