UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może właśnie biedactwo skąd wiesz że kierowca nie zasłabł za kierownicą a jechał z dozwoloną prędkością. Sam przeżyłem taki wypadek, zasłabnięcie przy dozwolonej pedkości 90km/h a po uderzeniu w drzewo z auta nie było co zbierać. Ludzie na portelu tak mieszali mnie z błotem i robili ze mnie takiego pirata że w głowie mi się to nie mieści. Tylko kierowca wie co się stało ale wszyscy i tak gadają jakby wszystkie rozumy pozjadali. szkoda mi was i waszej głupoty
kierowca