UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tragedia to oczywiste ale nie ma co się dziwić negatywnym komentarzom. Przecież zbyt szybką jazdą samochodem można kogoś zabić nie tylko siebie. Takie sytuacje trzeba szkalować a nie stać i płakać. Jak narkoman zaćpa się na śmerć to powiedzą, że jest sobie sam winny a jak pirat drogowy spowoduję wypadek to biedactwo??