UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, ten łuk, na tej drodze, w tym miejscu pomimo niedawnego jej remontu jest rzeczywiście źle wyprofilowany. Jeżdżę tam dosyć często i sam już odczułem złe wyprofilowanie tego łuku. Ludzie nie piszcie tylko, że nie miał kierowca wprawy, że jechał za szybko. Od tego są powołane odpowiednie służby i one ocenią i ustalą przyczynę. Na pewno w tym co piszecie jest trochę prawdy ale kierowca swoje już przeszedł. Dajcie mu trochę spokoju.