UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W górach nie takie drogi mają a jakos nie zamykają takich odcinków barierek nikt nie buduje bo niemal wszystkie drogi by ich wymagały. .. o czym my mówimy, za błędy i głupotę się płaci.

ase

Anuluj