UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, ten łuk, na tej drodze, w tym miejscu pomimo niedawnego jej remontu jest rzeczywiście źle wyprofilowany. Jeżdżę tam dosyć często i sam już odczułem złe wyprofilowanie tego łuku. Ludzie nie piszcie tylko, że nie miał kierowca wprawy, że jechał za szybko. Od tego są powołane odpowiednie służby i one ocenią i ustalą przyczynę. Na pewno w tym co piszecie jest trochę prawdy ale kierowca swoje już przeszedł. Dajcie mu trochę spokoju.