UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech dziękują Bogu, że koło się urwało i części były na jezdni, oraz że zatrzymali sie na drzewie. W tym miejscu robiło sie ciemno i gdyby nie powyższe to mogliby leżeć w wąwozie bez żadnego ratunku. Jadące osoby pewnie by nie zauważyły