UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jut tyle bylo w tym miejscu niebezpiecznych wypadkow, ze moze czas postawic tam znaki informujące o szczegolnie niebezpiecznym punkcie lub bariery ochronne??

tommi

Anuluj