UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jut tyle bylo w tym miejscu niebezpiecznych wypadkow, ze moze czas postawic tam znaki informujące o szczegolnie niebezpiecznym punkcie lub bariery ochronne??
tommi
jut tyle bylo w tym miejscu niebezpiecznych wypadkow, ze moze czas postawic tam znaki informujące o szczegolnie niebezpiecznym punkcie lub bariery ochronne??
tommi