UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech dziękują Bogu, że koło się urwało i części były na jezdni, oraz że zatrzymali sie na drzewie. W tym miejscu robiło sie ciemno i gdyby nie powyższe to mogliby leżeć w wąwozie bez żadnego ratunku. Jadące osoby pewnie by nie zauważyły


Anuluj