UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widzę wzniesienie (sam czubeczek) i wypadek to zadaję sobie pytanie czy Ktoś czasami nie wyprzedzał pod górkę na drugim pasie nie patrząc na to co może być zaraz za wierzchołkiem. Więc spokojnie proszę bo za klawiatury to sobie co najwyżej możemy poklepać bzdury. Życzę powrotu do zdrowia ofiarom wypadku i siły Rodzinom na przetrwanie tej traumy.

babol

Anuluj