UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kuba nl - powiem tak. Jeżdżę tamtędy minimum 2 razy dziennie. Jeżeli się dostosuje prędkość to ten odcinek jest bezpieczny. Jedyne co mogło być to, że kierowca ratował się przed czymś. Może coć wyleciało z na przeciwka. Jednak patrząc po skutkach to 70 km/h tam na pewno nie było. 2 drzewa trafione, wyrwany zawias z kołem i silnik. .. .. Wczesniej przed tym miejscem jadąc z Łęcz jest długa prosta z górki i tam niektórzy potrafią się rozbujać. Jechałem tamtędy wczoraj tuz po wypadku ( stałem w korku ) i przyznam, że nawet sucho było jadąc z górki, dpopiero ta niecka, co był wypadek była śliska. W/g kierowca przedobrzył. ..
Janek1212