38
08.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widziałem ich jak pędzili Królewiecką i hamowali z piskiem przed fotoradarem koło skrzyżowania z Moniuszki. Bez problemu można określić przyczynę wypadku.
_._ (2010.08.08)

info

0  
  0
Ale urwal !!!
Zimny Lech (2010.08.08)

info

0  
  0
To na pewno była nadmierna prędkość, skoro aż silnik wyrwało
ggggggg (2010.08.08)

info

0  
  0
No zap... tak dalej o!!Widac jakie skutki :|
doxx (2010.08.09)

info

0  
  0
130 km/h i wszystko jasne. .. .. ale urwał
ewdw (2010.08.09)

info

0  
  0
baranów nie brakuje na polskich drogach takich powinno się eliminować POTENCJALNY MORDERCA
(2010.08.09)

info

0  
  0
Dobijacie mnie swoimi komentarzami. Jechala kobieta, wszyscy mieli zapiete pasy, skoro wystrzelily poduszki. Kto wie, co sie stanie z tymi ludzmi, a Wy piszecie jakies bzdury. Moze przy stanie naszych drog urwala kolo, skoro te zostalo na drodze. Moze wlasnie to, spowodowalo uderzenie w drzewa, oraz spadek ze skarpy. .Myslcie troche, albo wogole nie piszcie. ..
kuba nl (2010.08.09)

info

0  
  0
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
(2010.08.09)

info

0  
  0
a niech biją w drzewa i spadają ze skarpy ale niech nie narażają życia innych użytkowników dróg
(2010.08.09)

info

0  
  0
baba = wypadek mam nadzieje ze zabiora jej prwo jazdy na dlugo
(2010.08.09)

info

0  
  0