A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widziałem ich jak pędzili Królewiecką i hamowali z piskiem przed fotoradarem koło skrzyżowania z Moniuszki. Bez problemu można określić przyczynę wypadku.
Ale urwal !!!
To na pewno była nadmierna prędkość, skoro aż silnik wyrwało
No zap... tak dalej o!!Widac jakie skutki :|
130 km/h i wszystko jasne. .. .. ale urwał
baranów nie brakuje na polskich drogach takich powinno się eliminować POTENCJALNY MORDERCA
Dobijacie mnie swoimi komentarzami. Jechala kobieta, wszyscy mieli zapiete pasy, skoro wystrzelily poduszki. Kto wie, co sie stanie z tymi ludzmi, a Wy piszecie jakies bzdury. Moze przy stanie naszych drog urwala kolo, skoro te zostalo na drodze. Moze wlasnie to, spowodowalo uderzenie w drzewa, oraz spadek ze skarpy. .Myslcie troche, albo wogole nie piszcie. ..
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
a niech biją w drzewa i spadają ze skarpy ale niech nie narażają życia innych użytkowników dróg
baba = wypadek mam nadzieje ze zabiora jej prwo jazdy na dlugo